Good Idea

UA

Дизайн квартир: створення сучасного ремонту з нуля

Мода непостійна, оновлюється щодня. Поява нових технологій та матеріалів впливає на дизайн квартири, вибір предметів меблів, декоративних елементів. Змінюються переваги у підборі відтінків, фактури, форм, ліній, варіантів обробки. Внутрішні роботи, що проводяться на етапі будівництва, теж зазнають змін.

Інновації привнесли до сучасного стилю ремонту комфорт, максимальне використання простору, створення окремих зон. Для життя в містах, що динамічно розвиваються, це важливо.

Створення затишного житла з нуля

Дизайни квартир – створення комплексних проектів, які дозволять організувати функціональний, практичний, надійний простір. Задуми фахівців успішні, здається, що їх можна легко скопіювати – і дизайн буде успішним. Але це не так.

Дизайн створюється не просто на основі особистих уподобань. У ньому враховується планування, бажані меблі, мета ремонту в квартирі, кількість осіб, які проживають у ній. Дизайн повинен повністю відповідати власникам будинку, відображати їхній характер.

Етапи втілення ідеї у студії – від її виникнення до планування речей у просторі та декору.

 1. Створення дизайнером ескізного проекту.
 2. Робочий дизайнерський проект.
 3. Супровід під час ремонту.
 4. Будівельні та ремонтні роботи.
 5. Внесення елементів декору.

На першому етапі пропонується сучасне планування, оформлення, стельові конструкції, гарний оздоблювальний матеріал, колірна гама, вибір меблів, її розташування. Після затвердження створюється 3D-проект.

Узгоджений варіант означає перехід до другого етапу. У робочу схему дизайну входять креслення, які використовуватимуть фахівці під час реалізації проекту:

 • обмірювальні плани;
 • перепланування;
 • демонтаж стін, перегородок;
 • встановлення перегородок;
 • точне місцезнаходження освітлювальних приладів, вимикачів, розеток, електричного обладнання тощо.

На третьому етапі дизайнер – автор задуму – контролює реалізацію проекту, повну його відповідність. Коригує у міру виконання. Із замовником ходить спеціалізованими відділами, вибирає, оформляє, стежить за доставкою.

На четвертому етапі виконується такий ремонт:

 • загальні будівельні роботи;
 • демонтаж;
 • електромонтаж;
 • сантехнічні роботи;
 • оздоблення житла.

П’ятим етапом є підбір елементів для декору (картини, пледи, скатертини, світильники тощо). Ефектний дизайн у квартиру продумати та реалізувати можуть фахівці з досвідом. Фото готових проектів дивіться на веб-сайті.

Сучасний дизайн квартири: особливості та варіанти втілення

Простота, комфорт, лаконічність є принципами сучасного дизайну. Використовуються нейтральні відтінки, які заспокійливо впливають на власників будинку, їх гостей. Бежевий, сірий, коричневий, білий кольори та його відтінки використовуються найчастіше. Контраст, яскравість додається за допомогою внесення до дизайну меблів, декору, посуду. Популярні колірні вкраплення – фіолетові, сині, жовті, червоні, оливкова, м’ятна.

Зробити багато підсвічування, повісити бра, люстри, встановити світильники – гарна ідея. Стелі роблять підвісні, без зайвої розкоші та ліпнини. На підлогу кладуть ламінат, вініл, паркет нейтральних відтінків. У квартирі припустимі невеликі однотонні килими. Для штор, диванів, крісел та інших меблів бажано замовляти однотонний текстиль.

Кухонні гарнітури мінімалістичні, відсутні ручки, декор, будь-яка фурнітура. Використовують вільне місце максимально. Яскраві елементи займають до 15% простору.

У квартирах-студіях використовуються перегородки, щоби зробити кілька функціональних зон. Перегородками служать переважно меблі (стелажі, шафи). Беруться 2-3 основних кольори, текстури та комбінуються. Декор, контрасти повторюються.

Часто в сучасному дизайні можна побачити елементи зі скандинавського стилю та лофт. З матеріалів переважають дерево, сталь. Також використовуються штучний камінь, скло, пластик високої якості.

Сучасні дизайни квартир краще не повторювати бездумно. Довірте професіоналам найголовніше місце на планеті – ваша оселя. Насолоджуйтесь разом із близькими комфортом та красою.

  Ім’я*

  Прізвище

  Контактний номер*

  Email*

  Назва ЖК


  Sending ...

  Sending ...


  * Заповніть поля, щоб наш менеджер міг з Вами зв’язатися та проконсультувати.