75 м2

139,000.00 

Молода сім'я

Скандинавський, мінімалізм

Двокімнатна квартира

75,36 м2

Метрополіс

ЗАВДАННЯ

Молода родина без дітей (діти у планах на майбутнє) замовила у студії Good Idea дизайн-проєкт двокімнатної квартирі у скандинавському стилі з елементами мінімалізму. Ця пара надає перевагу світлим, пастельним тонам, природнім матеріалам. Якомога більше світла, простору та натуральності — ось головна ідея проєкту.

Особливі побажання:

Дизайнери мали врахувати наступні побажання: теплі тони, натуральні матеріали. У спальні ми мали виокремити робочу зону від місця для відпочинку. Дитяча кімната для майбутніх дітей мала містити усе необхідне для розвитку, навчання. Також потрібно було передбачити місця для акваріуму та «парковку» для робота-пилососа.

Опис

dizajn-gostinnoyi-u-kvartiri-metropolis-75-m2

dizajn-gostinnoyi-u-kvartiri-metropolis-75-m2

Перепланування

Перепланування ставило на меті ряд завдань. По-перше, дизайн гостинної у квартирі мав стати більш функціональним. По-друге, необхідно було розширити площу дитячої кімнати. По-третє, переобладнати один із санвузлів під вбиральню з пральнею.

Що ми зробили? Перш за все, провели демонтажні роботи. Повністю прибрали перегородку між лоджією та дитячою кімнатою. Тепер її площа збільшилась із 13,86 до 14.42 кв.м. Крім того демонтували перегородку між дитячою кімнатою та спальнею. Цим ми досягли збільшення площі спальні з 18,02 до 20,67 кв.м. Наостанок, зробили нові прорізи для дверей.

Оздоблювальні матеріали

Як і у більшості проєктів, стелі та стіни традиційно пофарбували фарбою від Sherwin Williams. Ми, мабуть, ніколи не змінимо цьому виробнику. Бо це краще, що ми бачили!

Для покриття підлоги житлових кімнат використали паркет Parador. Дизайн гостинної у квартирі мав цікаве рішення. Ми відділили зону відпочинку паркетною дошкою, а от у кухні застелили шестикутну плитку у формі стільників. Чудовий хід, чи не так?

Меблі, рейки у спальні виконані з ДСП. У душовій та вбиральні для оздоблення стін та підлоги використали плитку від Kerama Marazzi.

dizajn-gostinnoyi-u-kvartiri-metropolis-75-m2

dizajn-gostinnoyi-u-kvartiri-metropolis-75-m2

Палітра кольорів

Здавалося б: світлі кольори (білий, бежевий) мають створювати відчуття чи то лікарні, чи готелю. Дійсно, якщо неправильно розставити акценти, то такий інтер’єр може виглядати нудним.

Але не у цьому випадку! Дизайнери зробили акценти на різні фактури. А саме: гладкі та матові, дерево та зелень. Дизайн гостинної у квартирі має багато оливкового кольору (подушки, люстри. вази). А у душовій для стін взяли плитку грайливих кольорів. І на додаток чорні елементи фурнітури. І хто тепер скаже, що світлий дизайн нудний? То ви не вмієте підбирати контрасти))

Системи зберігання у приміщеннях

Стиль мінімалізм передбачає, що меблів використовується мінімум. Але цей мінімум має бути виключно функціональним. А ще — таким, що не кидається в око (як, наприклад, шафи-купе).

Що було зроблено? Перш за все, ми створили цілу гардеробну кімнату з колишньої комори. Також встановили велику шафу від підлоги до стелі у вітальні. Застосували полички, стелажі, шафи, що є природнім продовженням стін. Усі речі на місцях, нічого зайвого. 

dizajn-gostinnoyi-u-kvartiri-metropolis-75-m2

dizajn-gostinnoyi-u-kvartiri-metropolis-75-m2

Освітлення

Світлі кольори додають дизайну багато світла. Майже прозорі штори та ролети, великі вікна ще більше підсилюють природнє освітлення. Але, як ми добре знаємо, забагато світла ніколи не буває. Тож у цьому проєкті наші майстри встановили більше 30 точкових світильників різної форми, стильні підвісні світильники, люстри та LED-стрічки.

dizajn-gostinnoyi-u-kvartiri-metropolis-75-m2

dizajn-gostinnoyi-u-kvartiri-metropolis-75-m2

 

 

 

 

 

Дізнатися вартість проєкту Online за 1 хвилину

Дізнатися вартість проєкту