Good Idea

UA

Дизайн будинків: як здійснити мрію?

Заміський будинок – мрія багатьох людей. Ліс, озеро, гарний паркан, прибудинкова територія з садом та акуратним газоном. А всередині вишукані меблі, дороге оздоблення. Для того, щоб втілити в життя свій задум, потрібно мати навички дизайну. Важливо не тільки створити дизайн проекту будинку, а й контролювати його виконання архітекторами, дизайнерами.

Вибір стилю дизайну будинку

Перше, на що слід звернути увагу – стиль. Не має значення, чи це буде англійський котедж або американський приватний будинок. Спирайтеся лише на власні уподобання.

Які бувають стилі заміських будинків?

 1. Прованс.

  Для оформлення використовуються натуральні матеріали, світлі відтінки в декорі, обробці, меблювання. Встановлюється зістарена штучна меблі, антикваріат. Використовуються декоративні дерев’яні балки. Прикрашає будинок, ніби живете у французькій провінції. Ставте у вази живі квіти.

 2. Кантрі.

  Застосовуються натуральні матеріали (частіше дерево) та тканини (льон). Меблі та декор ручної роботи з грубим оздобленням. Старовинні речі прикрасять інтер’єр.

 1. Арабський

  Зображуються орнаменти в інтер’єрі (килими, стіни, предмети), але не можна використовувати елементи з тваринами або людьми. Кольори найчастіше використовуються від темно-синьої блакиті до золота.

 2. Мінімалізм

  Графічний, монохромний, лаконічний, гарний у простоті. Не використовуються орнаменти, деталі меблів або декору. Кольори лише світлі. Використовуються такі матеріали як алюміній, дерево, сталь, скло.

 3. Хай тек

  Для нього беруть скло, метал. Сучасна техніка, стримане декорування. Кожне місце в будинку має бути багатофункціональним.

 1. Англійський стиль

  Консервативність, стриманість, різноманітність кольористих тканин. Наявність крісла зі столиком для чаювання, книжкового стелажу, каміна стануть плюсом. Більшість предметів меблів має бути зроблена з дерева.

 2. Американський

  Для меблів імітуються дорогі матеріали. У будинку встановлюється багато арок, перегородок, утворюються ніші. Це дозволяє зонувати кімнати. Люстру поміщають лише у їдальню, вітальню. В інших кімнатах встановлюються торшери, бра, лампи. Меблі стандартні, м’які.

 3. Сучасний стиль

  Його можна охарактеризувати двома словами – вишуканість та простота. Переважають білі, чорні, нейтральні кольори. Використовуються яскраві акценти. Всі меблі однотонні, легкі, без зайвого декору. Мінімальна кількість будь-яких предметів у просторі.

У деяких випадках поєднуються два стилі, близькі один до одного. Наприклад, мінімалізм із хай-теком. Перегляньте фото планувань, особливості кожного та виберіть той, який подобається. Дизайн інтер’єру будинків дозволить створити житло мрії.

Навіщо створюються дизайн-проекти будинків?

Наша студія створить дизайн для котеджів, заміських будинків, садиб будь-якого розміру. При його створенні враховується:

 • кількість людей, що проживають;
 • спосіб життя;
 • наявність дітей;
 • звички;
 • стиль, що подобається замовнику.

Квартира може бути облаштована та продумана самим замовником, але цілий будинок потребує професійного підходу. Дизайн, який створюється професіоналами, дозволяє зберегти єдиний стиль всього котеджу, зробити його комфортним, врахувати будь-яку дрібницю ще на етапі будівництва. Ідея та задум простежуються у кожному елементі декору.

Етапи виконання замовлення фірмою.

 1. Створення зразкового дизайн-проекту та затвердження його.
 2. Дизайнер робить 3D-модель приміщень. Дизайн будинків усередині передбачає візуалізацію перед виконанням.
 3. Виконує докладні креслення для фахівців, які робитимуть ремонт. Затвердження із замовником.
 4. Підбір добрих будівельних матеріалів, розрахунок необхідної кількості, замовлення меблів. Самостійний розрахунок може призвести до помилок, або матеріали доведеться чекати, або їх буде занадто багато.
 5. Виконується вся робота, яка потрібна для реалізації дизайну.

Таким чином, замовнику не потрібно знатися на кожній дрібниці, контролювати ремонт, самостійно вирішувати проблеми. Все це зробить компанія. Дизайн інтер’єрів будинку у місті Київ можна отримати після невеликої консультації. Ціна послуги залежить від обсягів роботи, площі, складності. Ваш будинок має значення – зробіть його красивим.

  Ім’я*

  Прізвище

  Контактний номер*

  Email*

  Назва ЖК


  Sending ...

  Sending ...


  * Заповніть поля, щоб наш менеджер міг з Вами зв’язатися та проконсультувати.