42 м2

129,500.00 

молода дівчина

сучасний, мінімалізм

однокімнатна квартира

42 м2

Республіка

ЗАВДАННЯ

Цей дизайн-проєкт був не тільки цікавим, але й знаковим для нас. Він був одним із перших, які ми розпочали під час повномасштабного вторгнення в Україну. Попри все ми закінчили його за 9 місяців. Головним завданням було створити для молодої дівчини затишний інтер’єр у сучасному, мінімалістичному стилі. При цьому бюджет цього проєкту мав бути мінімальним, але комфорт — максимальним.

Особливі побажання:

Перш за все, сірі кольори як базові. По-друге, організувати робоче місце, оскільки замовниця працює віддалено. А саме облаштувати його на лоджії. Також зробити максимально комфортною кухню-вітальню. А точніше облаштувати у ній зону для приготування їжі з усім необхідним обладнанням, обідню зону та зону відпочинку.  Нарешті, організувати багато місця для зберігання.

Опис

dizajn-odnokimnatnoyi-kvartiri

dizajn-odnokimnatnoyi-kvartiri

Перепланування

Дизайн однокімнатної квартири площею усього 42 кв.м. — це завжди неабиякий челлендж для дизайнерів. Адже маленькі площі завжди потребують великої уваги. Втім, у цьому проєкті ми не робили перепланування. Адже в цілому планування від забудовника влаштовувало замовницю. Єдина зміна, яку ми внесли, — демонтаж дверного отвору в санвузлі.

Оздоблювальні матеріали

Дизайні однокімнатної квартири ми розробляли з такими матеріалами. По-перше, вініл Wineo для покриття підлоги. По-друге, керамограніт Megagres та керамогранітну плитку Laroya Dust від Cerrad для оздоблення стін та підлоги у санвузлі. Стелі та стіни пофарбували фарбами від Benjamin Moore. Крім того, на кухні та у спальні використали декоративну штукатурку мікробетон від TM Brodeco. Усі меблі виконані з ДСП Egger. Нарешті, кухонний фартух виконаний із керамограніту Інтеркарма Reliable кольору сірий темний.

dizajn-odnokimnatnoyi-kvartiri

dizajn-odnokimnatnoyi-kvartiri

Палітра кольорів

Дизайн однокімнатної квартири, як побажала замовниця, ми створювали переважно у сірих кольорах. При цьому  використали різні відтінки: від дуже світлого сірого до темного, майже чорного. Крім того, додали у інтер’єр трохи теплого зеленого кольору (текстиль, пуфи, штукатурка в спальні). Вийшло дійсно тепло та затишно. Тож впевнено можна сказати: сірий — зовсім не нудний колір, якщо робити акценти іншими кольорами.

Системи зберігання у приміщеннях

У передпокої, на кухні, лоджії ми встановили місткі шафи від підлоги до стелі. Шафи мають відкриті та закриті секції. Для санвузлу використали меблеві конструкції. У спальні облаштували містку гардеробну шафу. Але зробили незвичний хід. А саме приховали шафу…за шторами. Вийшло дуже оригінально.

dizajn-odnokimnatnoyi-kvartiri

dizajn-odnokimnatnoyi-kvartiri

dizajn-odnokimnatnoyi-kvartiri

Освітлення

Велику увагу при розробці дизайну однокімнатної квартири приділили освітленню. Адже сірі тони роблять приміщення темним. Вдень цю проблему вирішує природнє світло з вікон. Натомість для темної пори ми встановили багато світильників. А саме: точкові світильники Nova Luce у кухні та передпокої, Azzardo у санвузлі,. Крім того, підвісна люстра Curly Lamp та стельовий світильник Nowodvorski у спальні, люстра Ray Boshi на кухні.