66 м2

129,000.00 

Молодий хлопець

Сучасний

Двокімнатна квартира

66 м2

Славутич

ЗАВДАННЯ

Замовник цього цікавого проєкту — молодий айтішнік, фанат комп’ютерних ігор. У дизайні інтер’єру двокімнатної квартири він поставив одне найголовніше завдання: типовий чоловічий, навіть трохи брутальний стиль.

Матеріали — натуральні (каміння, дерево). Кольори — холодні. А саме: сірий — як домінуючий, білий — у обмеженій кількості, чорний. Контрастом до них мали стати теплі дерев’яні текстури. І обов’язково — сині елементі у меблях, картинах (синій — улюблений колір клієнта)

Особливі побажання:

Окрім зазначений побажань щодо стилістики та кольору, наш замовник хотів зробити спільну кухню-вітальню, окремий кабінет з місцем для ігрового крісла та екрану. У душовій кімнаті він хотів бачити широкоформатну плитку «під каміння» та тропічний душ. У спальні — велику гардеробну та якесь цікаве оформлення стіни за ліжком.

Опис

dizajn-spalni-u-kvartiri-slavutich-66-m2

 

Перепланування

Цей проєкт передбачав невелике перепланування, метою якого було створити зовсім новий дизайн спальні у квартирі, розширити простір робочого кабінету.

По-перше, наші майстри зробили деякі демонтажні роботи. А саме: демонтаж перегородки зі склопакетом між лоджією та кабінетом, демонтаж перегородки з керамоблоку у спальні, невеликі демонтажні роботи для перенесення дверей.

Як результат — площа кабінету збільшилась із 10 м.кв. майже до 14 м.кв. У спальні змонтували перегородку для гардеробної. Також встановили нові перегородки між спальнею та кухнею-вітальнею, у душових, перенесли дверні прорізи.

Оздоблювальні матеріали

Дизайн спальні у квартирі передбачав використання паркетної дошки. Ми застелили паркет від Parador. Ним вкрили підлогу в кабінеті та вітальні. А от зону кухні відокремили плиткою.

Крім того, керамограніт використали за традицією в оздобленні душової та вбиральні. Фартух на кухні теж із керамограніту. У душовій використали плитку під дерево Зевс Кераміка, а для стін взяли широкоформатну плитку під каміння Monet Blue.

Стіни пофарбували фарбою Sherwin Williams (ми не змінюємо собі). Меблі та декоративні панелі для зонування зробили із ДСП. Наостанок у кабінеті одну із стін вкрили декоративним покриттям Antics Signoria.

dizajn-spalni-u-kvartiri-slavutich-66-m2

dizajn-spalni-u-kvartiri-slavutich-66-m2

Палітра кольорів

Як і забажав наш замовник, квартира була витримана у сірих кольорах. Ми «погралися» з відтінками. Світлий та темний сірий, чорний є в кожному приміщенні. Теплішим ці холодні тони робило використання контрастів із дерева (паркет, панелі, елементи декору).

Слід зазначити, що замовник був категорично проти білого кольору. Це створювало у нього відчуття «стерильності лікарні». Та без білого все ж не обійшлось: стелі пофарбовані саме ним. Білий є також у деяких елементах оформлення та освітлення. Ну і як же без улюбленого господарем синього! Тож двері ми встановили блакитного кольору, синій присутній у картинах та деяких меблях.

Системи зберігання у приміщеннях

Багато шаф клієнтові було не потрібно. Найголовніше — велика гардеробна, що ми мали врахувати при створенні дизайну спальні в квартирі. І нам це вдалося! Результати красномовні, ви можете їх побачити на візуалізації.

Взагалі систем зберігання у цьому проєкті було мало: шафа на кухні та передпокої, стелаж у кабінеті. Усе — необхідний мінімум. Як і хотів клієнт. 

dizajn-spalni-u-kvartiri-slavutich-66-m2

dizajn-spalni-u-kvartiri-slavutich-66-m2

Освітлення

Квартира, оформлена у сірих тонах, може виглядати дуже темною. І от щоб такого відчуття не створювалося, дизайнери передбачили фішки для штучного освітлення. А саме: багато точкових світильників, споти, магнітні трекові світильники, LED-стрічки. І стильно, і світло.

 

 

Дізнатися вартість проєкту Online за 1 хвилину

Дізнатися вартість проєкту