77м2

142,000.00 

Молодий чоловік, холостяк

Мінімалізм

Двокімнатна квартира

77,26 м2

Файна Таун

ЗАВДАННЯ

Молодий чоловік, айтішник за фахом, звернувся до нашої компанії за дизайн-проєктом квартири в 77,26 м2. Завдання було поставлене досить цікаве, оскільки у замовника виявилися вельми непересічні смаки й вимоги. По-перше, категорична відмова від висячих люстр. По-друге, в найближчому майбутньому планувався кіт, тому обов’язково потрібно було продумати місце для лотка та іншого приладдя. По-третє, особлива пристрасть до штукатурки «під бетон».

Особливі побажання:

  • Уподобання чорного і сірих відтінків
  • Категорично виключити коричневий колір
  • Не використовувати підвісні люстри
  • Максимально застосувати вбудовані шафи без ручок
  • Врахувати місце для котячого лотка

Опис

Перепланування

Квартира не піддавалася значному переплануванню, оскільки спочатку її конструкція дуже підходила замовнику. В цьому випадку архітектори ЖК Файна Таун, самі того не знаючи, повністю втілили бажання і потреби молодої людини у первісному плануванні. Кілька змін було відносно невеликого зсуву дверних прорізів у санвузлах і настінних радіаторів. Оскільки в більшості приміщень логічніше використовувати систему «теплої підлоги». Було проведено демонтаж наддверного простінку в кухню-вітальню, щоб візуально збільшити простір і додати повітря.

Основні оздоблювальні матеріали

Для оздоблення стін у різних приміщеннях були використані фарбування, плитка, декоративні панелі і, звичайно ж, декоративна штукатурка. Всі ці види оздоблень дуже практичні, враховуючи, що найближчим часом замовник планує завести кота. В якості підлогового покриття – ламінат в житлових приміщеннях, і більш зносостійкий матеріал – плитка – для кухні-вітальні та санвузлів.

Колірні рішення

Звичайно ж, кольори в цій квартирі підібрані відповідно до чоловічих смаків та уподобань: ​​глибокий чорний, різні відтінки сірого, що імітують бетон, і трохи світлих пастельних відтінків у гостьовій кімнаті.

Системи зберігання у приміщеннях

У квартирі не було враховано місця під окрему гардеробну, що не особливо хвилювало молодого чоловіка. Тому в якості місць для зберігання використовувалася велика кількість вбудованих шаф без ручок, як того і хотів замовник. Вони ідеально вписалися в інтер’єр завдяки своїй простоті і колірним рішенням.

Сценарії освітлення

Дизайнером було повністю враховано побажання замовника не використовувати висячих люстр. В основі освітлення використовувалися точкові врізні світильники, LED стрічки і дуже оригінальні бра в мінімалістичному стилі.

 

 

 

Дізнатися вартість проєкту Online за 1 хвилину

Дізнатися вартість проєкту