66м2

129,500.00 

Молода сімейна пара з сином 6 років

Контемпорарі з елементами лофту

Двокімнатна квартира

66,25 м2

Республіка

ЗАВДАННЯ

Сімейна пара молодого віку з маленьким сином дуже полюбляє активний відпочинок. Тому для них було важливо врахувати якомога більше місця для зберігання речей. Перевагу надавали спокійній та витриманій палітрі кольорів. Їх мрія – витончений та легкий інтер’єр, де приємно проводити час разом із сім’єю.

Особливі побажання:

  • Лаконічний дизайн у витриманих тонах
  • Забезпечити додаткове місце для зберігання
  • Особливу увагу приділити функціональності дитячої кімнати

Опис

Перепланування

Незначне перепланування квартири полягало в приєднанні балкона до кухні, що дозволило збільшити площу їдальні майже на 4 м2. В дитячій довелося злегка змістити стіну, жертвуючи її площею задля збільшення місця під зберігання речей. Сама ж кімната в підсумку від цього особливо не постраждала.

Основні оздоблювальні матеріали

Для більшої частини стін обрали білий та сірий кольори. Кімнату для підростаючого сина пофарбували в спокійний відтінок синього. В хазяйській спальні використовувалася декоративна штукатурка під бетон. Додатково дитячу прикрасили фотошпалерами на повітряну тематику. У житлових приміщеннях ламінат став основним покриттям підлоги, а от у ванній кімнаті – плитка.

Системи зберігання у приміщеннях

У коридорі все зробили “за класикою”. Ви можете бачити велике місце для зберігання верхнього одягу і взуття. Красива габаритна шафа, куди поміститься все і навіть більше. На кухні для збільшення простору для зберігання – шафки в 2 рівня, під стелю. Це рішення ще й спрощує догляд за меблями, так як зверху не накопичується пил.

Палітра кольорів

Основні кольори в інтер’єрі – білий і сірий. Чорний виступає акцентом і використовується в елементах декору – стільці, світильники, різноманітна техніка і т.д. У дитячій ніжний синій відтінок виглядає дуже спокійно і стильно, підтримуючи єдність з атмосферою всієї квартири.

Сценарії освітлення

Практично скрізь використовувалися точкові світильники. Але особливу увагу привертають в першу чергу цікаві бра над обідньою зоною в кухні, а також, декоративне підсвічування в ніші стіни господарської спальні. Квартира розташована з сонячної сторони, тому в ній завжди буде достатньо природного світла, а для занадто яскравої погоди можна завжди скористатися щільними шторами-ролетами.

 

Дивіться як дизайн-проект втілився у життя у повному відеоогляді ремонту квартири “під ключ”

 

https://www.youtube.com/watch?v=3kuMyqkczI4&t=302s

 

 

 

Дізнатися вартість проєкту Online за 1 хвилину

Дізнатися вартість проєкту