62м2

129,500.00 

Молода сімейна пара без дітей

Мінімалізм з елементами індустріального стилю

Двокімнатна квартира

61,79 м2

Новопечерський квартал

ЗАВДАННЯ

Перше житло молодої сімейної пари – це завжди відповідальний крок. Адже так важливо, щоб кожен член сім’ї відчував себе комфортно у спільному просторі. Цей дизайн-проект вийшов сміливим і неординарним. Замовники не боялися експериментувати і були готові до сміливих рішень. Підійшовши відповідально до кожної деталі, дизайнер інтер’єру врахував всі аспекти і нюанси, які були важливі для молодої пари.

Особливі побажання:

  • Використовувати темні відтінки
  • Виділити місце для окремої пральні
  • Декоративна штукатурка і рожевий відтінок, в якості акцентів
  • Організувати будиночок для кота

Опис

сучасний стиль в інтер'єрі

Перепланування

Відкрите планування – особлива характерна ознака, що чітко асоціюється і вирізняє  сучасний стиль в інтер’єрі. Так, ні для кого вже не секрет, що саме кухня-вітальня стала центром і своєрідною візитною карткою практично кожного житла. Для цього її намагаються збільшити максимально. Цей дизайн-проект не став винятком. Крім того, додали кілька незначних простінків. Це допомогло створити поглиблення для майбутніх вбудованих шаф. Один із санвузлів повністю переробили в пральню.

Основні оздоблювальні матеріали та сучасний стиль в інтер’єрі

Покриття для підлоги вибрали дуже оригінальне – кварц-вініл. І хоча матеріал досить популярний в наш час. По-перше, завдяки своїй зносостійкості. По-друге, соєю доступністю. Але в цей раз вибрали не звичний малюнок під дерево, а імітацію плитки. Оригінальне і дуже підходяще рішення для сучасного стилю інтер’єру.

Декоративна штукатурка відразу дуже полюбилася замовникам. Але її вартість досить висока в порівнянні з іншими матеріалами. Дизайнер інтер’єру знайшов просте і логічне рішення даного питання. Підібрали дуже схожі на декоративну штукатурку за своєю структурою шпалери. Їх використовували майже у всіх приміщеннях. А ось для спальні, сімейного центру і вогнища, одну стіну таки обробили штукатуркою. Це додало об’єму і жвавості в сучасний інтер’єр.

сучасний стиль в інтер'єрі

сучасний стиль в інтер'єрі

Палітра кольорів

Замовники хотіли монохромну темну палітру, але обов’язково з акцентом. Відтінком рожевого ромашки в кухні-вітальні. Всі ж інші приміщення виконані в різноманітних темно-сірих і чорному кольорі. Щоб квартира не виглядала занадто похмуро, в проекті подбали про велику кількість світла: лінійні і магнітні треки, гіпсові точкові світильники.

Системи зберігання у приміщеннях та сучасний стиль в інтер’єрі

Полички, безліч предметів декору і подібні деталі – тільки захаращують сучасний стиль в інтер’єрі. Для цього в дизайні двокімнатної квартири використовувалися шафи, які практично злилися воєдино з оздобленням стін. У коридорі самий габаритний навіть поштукатурили, щоб його і зовсім не було помітно.

сучасний стиль в інтер'єрі

сучасний стиль в інтер'єрі

Особливості дизайн-проекту

Спеціально для улюбленого кота, в пральні частину шафи виділили під будиночок. Вхід в нього розміщений з коридору зі спеціальними дверцятами для тварин. Завдяки стильному дизайну, вона відмінно вписалася.

сучасний стиль в інтер'єрі

 

 

 

Дізнатися вартість проєкту Online за 1 хвилину

Дізнатися вартість проєкту