85м2

157,000.00 

Молода сім'я, без дітей

Сучасний, контемпорарі, елементи сучасної класики

Трикімнатна квартира

85,20 м2

Варшавський мікрорайон

ЗАВДАННЯ

Молода сімейна пара звернулася до нас за ремонтом в трикімнатній квартирі площею 85 м2. Активно і дуже багато працюючи кожен день, найбільше від інтер’єру вони хотіли отримати відчуття спокою, теплоти і комфорту. Те, чого так хочеться після важкого робочого дня. Крім того, пара дуже любить запрошувати в гості друзів, тому їм хотілося, щоб інтер’єр передавав неповторну атмосферу їхньої сім’ї.

Особливі побажання:

  • Кольорові рішення повинні викликати відчуття спокою
  • Більше округлих і плавних ліній
  • Облаштувати робоче місце для одного
  • Великий обідній стіл для гостей

Опис

Перепланування

Квартира не була піддана значному переплануванню, оскільки замовники були нею задоволені першочергово. І не зважаючи на загальноприйняту останнім часом концепцію об’єднання кухні і вітальні, в цьому проєкті все ж відмовилися від подібного демонтажу стін.

Основні оздоблювальні матеріали

Бюджет був досить скромний як на таку площу, тому в якості підлогового покриття всюди використовувався ламінат, за винятком місць, які піддаються найбільшому зношуванню. У вхідній зоні, ванній і лоджії застосовувалася плитка. Більшу частину поверхні стін віддали під фарбування. Але, щоб підкреслити деякі елементи і оживити інтер’єр, були додані ДСП панелі. Особливу увагу, що притягує погляд, ми приділили декоративній штукатурці в дитячій і спальні.

Колірне рішення

Світлі та м’які відтінки в поєднанні з округлими формами дали приміщенню незвичайне відчуття легкості. Також неможливо оминути увагою акценти у вигляді декорування великогабаритними квітами, які привнесли жвавості в інтер’єр.

 

 

 

Дивіться як дизайн-проект втілився у життя у повному відеоогляді ремонту квартири “під ключ”

 

https://www.youtube.com/watch?v=dIqIF3jel28&t=647s

 

 

 

Дізнатися вартість проєкту Online за 1 хвилину

Дізнатися вартість проєкту