60 м2

129,500.00 

молодий чоловік

мінімалізм

Двокімнатна квартира

60 м2

Вест Хаус

ЗАВДАННЯ

Замовник дизайн-проєкту у ЖК «West House» — молодий чоловік 30 років (поки що неодружений, але має у планах створення сім’ї). Отже, які завдання він поставив перед нашими дизайнерами? Перш за все, створити мінімалістичний інтер’єр. Тобто стриманий, строгий, функціональний, з великою кількістю простору. По-друге, інтер’єр повинен був виконаний у теплих тонах із додаванням яскравих елементів у декорі та меблях. А от що з цього вийшло, ви можете побачити на візуалізаціях.

Особливі побажання:

  • синій — головний акцентний колір у меблях,
  • багато функціональних шаф, закритих полиць для зберігання, стелажів для книг,
  • об’єднання санвузлів,
  • простора кухня (власник багато готує),
  • облаштування робочої зони у гостьовій кімнаті,
  • обов’язково однотонні стіни,
  • багато світла, особливо на кухні,
  • цікаві картини на замовлення.

Опис

vartist-remontu-kvartiri-z-materialami

vartist-remontu-kvartiri-z-materialami

 

Перепланування

Вартість ремонту квартири з матеріалами в першу чергу залежить від того, чи потрібне перепланування. У цьому проекті планування квартири в цілому влаштовувало власника. Дизайнери вносили лише невеликі зміни. А саме було проведено об’єднання двох санвузлів. Для цього зробили демонтаж стін, зміщення дверного отвору, потім змонтували новий дверний отвір та стіни з цегли. Також між вітальнею та спальнею зробили новий дверний отвор (раніше двері спальні мали вихід у передпокій). У житловій кімнаті змістили радіатор. І хоча площа приміщень зменшилася, клієнт отримав саме те планування, яке хотів

Оздоблювальні матеріали

Основними оздоблювальними матеріалами, які необхідні, щоб порахувати вартість ремонту квартири з матеріалами, у цьому проекті стали: фарби, плитка, керамограніт, вініл, ДСП. Отже, стіни та стелі у всіх приміщеннях пофарбували фарбами Sherwin Williams. Для покриття підлоги в житлових кімнатах, передпокоях, кухні та лоджіях використовували вінілову вологостійку плитку Wineo Wood Balearic Wild Oak. За традицією санвузол оброблений керамогранітом (Masterstone White та Cerrand Floor). Крім того, кухонний фартух також виконаний із стінової плитки The Wall Plane. Нарешті, меблі (шафи, стелажі) виготовлені з ДСП Kronspan дуб крафт золотий та морська блакить.

vartist-remontu-kvartiri-z-materialami

vartist-remontu-kvartiri-z-materialami

Палітра кольорів

Як і побажав замовник, базові кольори в інтер’єрі світлі, пастельні. Так, стіни та стелі пофарбовані у світло-сірий колір. Деякі меблі, а також вінілове покриття підлоги виконані у теплих, м’яких тонах під дерево. Ще один теплий акцент – декор благородного оливкового кольору. Клієнтові подобається синій колір. Отже, всі меблі (шафи, полички, ліжко, диван) виконані в синьому кольорі. Синій – це колір відпочинку та спокою, саме те, що потрібно в наш час. Також ми додали невеликий акцент – помаранчевий колір. Синій та помаранчевий — як море та сонце. Щоб підкреслити це поєднання, ми намалювали на стіні у спальні та гостьовій кімнаті помаранчеве коло та сині лінії.

Системи зберігання у приміщеннях

Вартість ремонту квартири із матеріалами визначається також кількістю місць зберігання. В даному випадку клієнт хотів, щоб таких місць було побільше. Зрозуміло, що вони мали органічно вписуватися в інтер’єр, не створювати відчуття захаращення. Тому в передпокої ми встановили шафу і стелаж (яка ще виконує функцію перегородки між передпокоєм та гостьовою кімнатою). У кухні встановили шафи від стелі до підлоги та скляну шафу для посуду. Шафи, полички також є в санвузлі, спальні та гостьовій кімнаті. Начебто меблів і небагато, але всі вони функціональні.

vartist-remontu-kvartiri-z-materialami

vartist-remontu-kvartiri-z-materialami

vartist-remontu-kvartiri-z-materialami

Освітлення

Ще одне важливе побажання клієнта – багато штучного освітлення. Особливо це стосувалося кухні, адже наш замовник багато готує. Тут ми встановили багато точкових світильників Maytoni. Ними ж підсвічуються лоджії, вітальня, передпокій. У спальні підвісили стельовий світильник, люстру та бра від Tk Lighting. У санвузлі – точкові світильники.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дізнатися вартість проєкту Online за 1 хвилину

Дізнатися вартість проєкту