Good Idea

UA

Ремонт квартир під ключ в Івано-Франківську

Необхідність проведення ремонту квартири виникає хоч раз у житті у кожної людини. Які фактори впливають на вартість ремонту квартир у Івано Франківську? Як замовити послуги? Чому варто довірити ремонтні роботи професіоналам? Розповідаємо у статті.

Ремонт квартири в новобудові від компанії Goodidea

Студія дизайну інтер’єрів Goodidea створює дизайн-проєкти та реалізує ремонти у новобудовах на будь-який смак та бюджет. Втілюємо будь-які ідеї, навіть неймовірні. У нашому портфоліо вже більше 200+ проєктів по всій Україні, в тому числі у місті івано франківськ.

Які види ремонту ми пропонуємо:

Компанія Gooodidea проводить капітальний ремонт квартир під ключ в Івано Франківську у новобудовах:

 • квартири;
 • заміські будинки/котеджі;
 • комерційні приміщення.

Втілюємо проєкти у будь-яких яких стилях – від класики до ультрамодного джапанді. Працюємо з будь-якими матеріалами (пріоритет надаємо природним матеріалам, натуральним фактурам).

Від чого залежить вартість ремонту

На ціни впливають кілька факторів:

1. Тип нерухомості

Ремонт у новобудові обійдеться дорожче, адже потрібно виконати не тільки чистову, але й чорнову обробку (стяжка, штукатурка, гіпсокартонні конструкції, натяжні стелі, прокладання комунікацій, електрики, сантехніки тощо).

2. Тип ремонту

Ціни на ремонт квартир в Івано Франківську залежать від типу ремонтних робіт. Так, косметичний ремонт (оновлення фарби чи шпалер, заміна дверей та плитки тощо) проводиться раз на кілька років і не потребує значних фінансових вкладень. Натомість капітальний ремонт – це фактично перебудова: демонтаж конструкцій, інженерних споруд, зведення нових стін, перегородок, заміна сантехніки, електрики тощо.

3. Площа приміщення

Студії дизайну встановлюють вартість послуг за метр квадратний (зазвичай – від 1500), тож що більше розмір приміщення, то більше потрібно закладати у кошторис ремонту квартир під ключ в Івано Франківську.

4. Перепланування

Такі роботи обов’язково вимагають узгодження з органами місцевої влади та оплати дозволів і робіт із перепланування.

5. Дизайн

Нестандартні рішення, складні конструкції, штучні матеріали, меблі на замовлення, ліпнина тощо значно збільшують витрати на ремонт.

6. Сезон

Весна та літо – період масових ремонтів у м. івано франківськ. Через високий попит ремонтні бригади та дизайнери підвищують ціни на послуги.

7. Терміновість

Якщо потрібно пришвидшити ремонт квартир у Івано Франківську, доведеться доплачувати за додаткові години роботи бригади.

8. Додаткові опції

Звуко-, тепло- та шумоізоляція, тепла підлога, датчики контролю протікання води та інші додаткові функції здорожчують вартість ремонту.

9. Непередбачувані витрати

Затягування ремонту може позначитися на його фінальній вартості через підвищення вартості матеріалів, зміну курсу валют тощо.

Що потрібно для того, щоб замовити ремонт

Щоб замовити ремонт квартир у Івано Франківську, залиште свою заявку на сайті, вказавши контактні дані та площу приміщення.

На цій сторінці міститься онлайн-калькулятор, у якому ви можете підрахувати приблизну вартість ремонту. Для цього потрібно заповнити невеличку анкету, зазначивши такі пункти:

 • тип приміщення;
 • тип споруди;
 • кількість кімнат;
 • загальна площа;
 • бажаний стиль;
 • чи потрібна комплектація матеріалами та меблями;
 • чи потрібен ремонт;
 • чи потрібен авторський нагляд ремонту квартир у Івано Франківську.

Переваги ремонту квартири від компанії Goodidea

У роботі наша студія застосовує комплексний підхід. З нами безпечно та комфортно, тому що ми:

 1. укладаємо угоду;
 2. дотримуємося графіків виконання робіт;
 3. підганяємо терміни постачання під графіки;
 4. усі кошториси прозорі, оплата проводиться поетапно;
 5. надаємо гарантію 1 рік;
 6. не допускаємо перевитрат;
 7. маємо власний штат майстрів (досвід – від 10 років)
 8. проводимо детальні консультації;
 9. використовуємо продукцію лише від перевірених виробників.

Отже, якщо ви бажаєте виконати ремонт квартир під ключ в Івано Франківську швидко, якісно, не припуститися помилок та перевищення бюджету, отримати приміщення, яке буде милувати око ще багато років, звернення до студії дизайну буде кращим виходом.

  Ім’я*

  Прізвище

  Контактний номер*

  Email*

  Назва ЖК


  Sending ...

  Sending ...


  * Заповніть поля, щоб наш менеджер міг з Вами зв’язатися та проконсультувати.