Good Idea

UA

Good Idea

design and renovation

85м2

Теремки

Двокімнатна квартира
м. Київ, ЖК Теремки

Сучасний стиль

85м2

Теремки

Двокімнатна квартира
м. Київ, ЖК Теремки

Мінімалізм

106м2

Файна Таун

Двокімнатна квартира
м. Київ, ЖК Файна Тайн

Сучасний стиль

106м2

Файна Таун

Двокімнатна квартира
м. Київ, ЖК Файна Таун

Сучасний стиль

BLOG

Комплексний підхід

01

Ексклюзивний дизайн інтер'єру

02

Реалізація проєкту

03

Послуга комплектації матеріалами

04

Комплектація меблями

80м2

Комфорт Таун

Трикімнатна дворівнева квартира
м. Київ, ЖК Комфорт Таун

Сучасний, Лофт

80м2

Комфорт Таун

Трикімнатна дворівнева квартира
м. Київ, ЖК Комфорт Таун

Сучасний, Лофт

Дизайнерський ремонт квартир: від ідеї до реалізації

фоновая картинка лист
фоновая картинка лист

Зустріч

Дизайнерська студія Good Idea понад 5 років робить ремонт під ключ. Ми створюємо проекти у різних стилях (від класики до контемпорарі) та будь-якої складності. Наші дизайнери інтер'єрів у Києві створили затишок для 200+ українських сімей. При цьому враховуємо всі побажання та стиль життя клієнтів. Насамперед ми знайомимося. Місце зустрічі — студія дизайну або інша зручна для вас локація. Тут обговоримо деталі та особливості майбутнього проекту. Дизайнер дає детальну анкету, щоб зафіксувати усі ваші побажання. Питання стосуються не лише переваг у стилі та кольоровій гамі, але також і способу життя та індивідуальних потреб кожного члена сім'ї. Це важливо, щоб максимально продумати дизайнерський інтер'єр

Послуга зняття вимірів

Після цього домовляємось про зустріч безпосередньо на об'єкті. Оглядаємо приміщення, робимо детальні виміри. Це необхідно, щоб скласти креслення майбутнього проекту. Вивіряємо все до міліметра, адже плани БТІ далекі від реальності.

Узгоджуємо планування, перш ніж робити ремонт під ключ

Після обробки анкети та вимірів докладно опрацьовуємо дизайн інтер'єру. Підбираємо оптимальний варіант з урахуванням особливостей приміщення, можливості перепланування та побажань, озвучених клієнтами на особистій консультації. Також можемо запропонувати кілька варіантів планування, якщо відповідних варіантів буде більше ніж один.

Оформляємо дизайн квартири у 3D

Після того, як затвердили планувальне рішення, дизайнерська студія створює 3D-модель приміщення. Ви побачите ваш майбутній інтер'єр до того, як буде проведено ремонт. На візуалізації власнооч зможете розглянути дизайн в деталях. А щоб ви змогли побачити все зсередини, надаємо дизайн-проект у вигляді зображень із панорамним оглядом

Дизайн квартир: розробка технічної частини

Враховуючи всі побажання, підбираємо наповнення, що максимально відповідає візуалізаціям. При цьому намагаємось не виходити за межі встановленого бюджету. Такий підхід допомагає спростити процес складання кошторису та значно прискорює його прорахунок. Дизайнерська студія готує детальні креслення, починаючи від демонтажу-монтажу та закінчуючи облицюванням. А саме: креслення інженерних рішень (системи підключення води, електрики, опалення, кондиціювання тощо). Тут же буде представлений план розміщення меблів, відомості про оздоблювальні матеріали.

Складаємо кошторис на дизайнерський інтер'єр, Київ

Дизайн інтер'єру готовий, тепер необхідно прорахувати вартість матеріалів для ремонту, меблів та елементів декору лля реалізації дизайн-проекту. Таким чином ми досягнемо точного розуміння вартості вашого майбутнього ремонту. Ми завжди рекомендуємо перевірених постачальників. При замовленні через нашу студію ви отримуєте знижку на деякі матеріали та меблі від найкращих партнерів.


Складаємо план-графік

Після того, як визначилися із дизайн-проектом, підібрали меблі та оздоблювальні матеріали, ми готові приступати до монтажно-будівельних робіт. Дизайнерський ремонт квартир під ключ вимагає складання чіткого план-графіку робіт. Усі будівельні роботи розбиваються на часові відрізки. У графіку обов'язково враховуються технологічні паузи на так звані «мокрі» процеси.

Безпосередньо послуга ремонту

Нарешті всі ідеї втіляться у життя! Проводимо будівельно-монтажні роботи. Чітко стежимо за дотриманням план-графіку. Терміни постачання підганяємо під графіки, вносимо корективи за потреби. Наприклад, якщо якісь із матеріалів зникли з продажу, замінюємо на аналогічні. Намагаємося дотримуватись наміченого дизайну квартири без втрати якості і в межах бюджету. Ось чому варто замовити послугу ремонту у нас


Поетапна оплата

Ціна проекту формується відповідно до ваших можливостей та бюджету. Ми намагаємося поділити весь процес на значні етапи. Таким чином, полегшується оплатна частина та виключаються ситуації, у яких взаємопов'язані процеси будівельно-монтажних робіт не виконуються через відсутність фінансування. Остаточна оплата здійснюється після ухвалення проекту замовником.

  Ім’я*

  Прізвище

  Контактний номер*

  Email*

  Назва ЖК


  Sending ...

  Sending ...


  * Заповніть поля, щоб наш менеджер міг з Вами зв’язатися та проконсультувати.