182м2

282,000.00 

Сім'я з 2-х дорослих і сина-підлітка

Арт-деко, сучасна класика, неокласика

Трирівнева квартира

182 м2

Комфорт Таун

ЗАВДАННЯ

Арт-деко – стиль, з яким одразу ж визначилися замовники цього проєкту. Головне і основне побажання було приділити особливу увагу таким деталям, як люстри та світильники. Їхня різноманітність та оригінальність дійсно просто вражає. Крім того, дуже багато золотих елементів створюють ефект «витонченого шику». І завдяки необмеженим можливостям для реалізацій фантазій дизайнера інтер’єру результат виявився захопливим для замовників!

Особливі побажання:

    • Краще використовувати світлі відтінки бежевого, мокко та інші
    • Виключити білий колір
    • Золоті елементи в пріоритеті
    • Приділити особливу увагу місцю для проведення часу з гостями

Опис

Перепланування

Всі внутрішні стіни були демонтовані ще до наших перших вимірів, оскільки в квартирі вже намагалися робити ремонт попередні власники за своїм проєктом. Ми ж, у свою чергу, повинні були звести нові стіни.

На 1-му поверсі окремо виділили зону під санвузол і тех. приміщення – під пральню. Все було зроблено так, щоби залишити максимальний простір для кухні-вітальні, яку відділяють від вхідної зони неймовірної краси сходи. 2-й поверх розділили на 2 спальні: господарську й гостьову, а також спроєктували дуже простору ванну кімнату з двома умивальниками для зручності власників. 3-й рівень злегка розширили, змонтувавши перекриття між другим і третім поверхами, щоб збільшити площу під гардеробну для сина.

Основні оздоблювальні матеріали

До підбору оздоблювальних матеріалів замовники поставилися дуже відповідально і одразу ж погодилися особисто відвідати всі шоуруми з нашим дизайнером. У підсумку все було підібрано відповідно до побажань клієнтів і тільки після цього почалася розробка проєкту. Так, для коридору в якості облицювання була використана декоративна штукатурка і чорний мармур із золотом. Дуже багато використовувалося золотих вставок, на кухні – підлога з малюнком під камінь і різноманітні фактури з прямими лініями.

Колірне рішення

Це велика рідкість, але цього разу замовники були категорично проти білого кольору. У пріоритеті відтінки бежевого, мокко і багато золота. Граючи на контрастах між декоруванням стін і підлогового покриття, вдалося створити цікавий і яскравий інтер’єр, відмінний від усіх попередніх.

Системи зберігання

Особливу увагу в цьому проєкті варто приділити місцям для зберігання, зокрема, оригінальному дизайнерському рішенню в господарській спальні. Спочатку затія прозорих шаф для гардеробу була сприйнята з боку замовників скептично. До тих пір, поки вони не побачили візуалізацію. За задумом дизайнера таке рішення створює надзвичайне відчуття легкості й навіть невагомості!

 

 

Дізнатися вартість проєкту Online за 1 хвилину

Дізнатися вартість проєкту