55м2

129,500.00 

Молода пара, яка планує дітей

Сучасний, контемпорарі

Двокімнатна квартира

55,82 м2

Емоція

ЗАВДАННЯ

Втілити всі заповітні мрії з вкрай обмеженим бюджетом. Така складна задача була поставлена ​​перед нашим дизайнером, але він впорався на всі 100%! З побажань у замовників в першу чергу – це запропонувати максимально практичні і раціональні рішення. Також врахувати інтереси пари: спорт, робота вдома в умовах карантину, багато місць для зберігання, можливе поповнення в родині. Крім того, пара дуже любить проводити теплі вечори з друзями.

Особливі побажання:

  • Улюблені кольори: сірий і бірюзовий
  • Безліч місць для зберігання
  • Додаткові спальні місця для гостей
  • Чітко вписатися в бюджет

Опис

Перепланування

Сімейство дуже любить запрошувати родичів і друзів, тому кухня-вітальня була збільшена за рахунок зміщення стін в сторону господарської спальні. Таким чином, в ній вдалося розмістити розкладний диван, де з комфортом зможуть розташуватися гості. При цьому абсолютно не втративши в кількості необхідних місць для зберігання. Площа другого санвузла збільшена рівно на стільки, щоб вмістилася така необхідна техніка, як пральна і сушильна машини.

Основні оздоблювальні матеріали

Для зберігання речей використовувався кожен можливий сантиметр. Величезна шафа для гардеробу в спальні, ліжко з підйомним механізмом і відсіком для зберігання білизни всередині. А для більш раціонального використання простору поставили столик-конструктор, який можна застосовувати як робоче місце або в якості столика для макіяжу. Також дизайнер передбачив безліч тумбочок, пеналів і полиць по всій квартирі.

Колірне рішення

Назва ЖК наших замовників – «Емоція», так само хотілося б назвати і все колірне рішення в цьому дизайні інтер’єру! Бірюзові акценти на меблях, ДСП панелях та інших декоративних елементах додали яскравості і життєрадісності проєкту. Для підтримки цього настрою в комбінації використовувалися світло-сірі кольори і натуральна деревна текстура.

Сценарії освітлення

У дизайні інтер’єру використовувалося багато декоративних світильників.

Кухню прикрасили красивою скляною люстрою, яку розмістили над обіднім столом. Виконана вона у стилі шістдесятих років. Над диваном розмістили 2 лаконічних бра, підсвітивши картину, яка доповнила загальний стиль інтер’єру. Для спальні застосували стильні підвісні світильники, щоб створювати ввечері атмосферу комфорту та затишку. В інших приміщеннях переважно використовувалося точкове освітлення.

Дізнатися вартість проєкту Online за 1 хвилину

Дізнатися вартість проєкту