85м2

157,000.00 

Сім’я, що планує поповнення

Мінімалізм з елементами лофт

Двокімнатна квартира

84,58 м2

Галактика

ЗАВДАННЯ

Молода сімейна пара вирішила замовити у нас не просто дизайн проект, а й ремонт квартири під ключ. Головним приміщенням стала гостьова. Замовники зробили акцент саме на ній.  Особливим побажанням було розміщення проектора. А також, щоб його було зручно дивитися як з гостьової, так і з суміжною з нею кухнею.

Особливі побажання:

  • Сучасний практичний і витриманий стиль у всіх приміщеннях
  • Врахувати всі необхідні технічні умови для установки проектора
  • Відкрите планування головних приміщень.

Опис

дизайн інтер'єру двокімнатної квартири

дизайн інтер'єру двокімнатної квартири

дизайн інтер'єру двокімнатної квартири

Перепланування

Всі стіни так і залишилися стояти на своїх початкових місцях. Оскільки дизайн проект квартири в ЖК Галактика був досить комфортним., дизайнер вирішив залишити все як є. Єдине, що піддалося демонтажу – це існуючий від забудовника атріум в кухні-вітальні. Натомість установили перегородку з гіпсокартону. Для того, щоб зробити більш привабливе завершення кухні та зручно розмістити вимикачі.

Основні оздоблювальні матеріали

Стіни помешкання пофарбували. Основним кольором обрали білий. Універсальний, пасує з усіма гамами палітр. Лише у господарській спальні зробили акцент на синьому. Для підлоги використовували вінілове покриття під дуб. Що не тільки дуже гарно, але й практично. Також використовували підлогу з підігрівом. Це значно зручніше і комфортніше за звичайні радіатори.

дизайн інтер'єру двокімнатної квартири

дизайн інтер'єру двокімнатної квартири

дизайн інтер'єру двокімнатної квартири

дизайн інтер'єру двокімнатної квартири

Кольорова палітра

Вся квартира виконана в стриманих тонах. Використовувався в основному білий і сірий кольори. Акцентом став нині дуже популярний – синій колір. І, звичайно ж, багато текстур під деревину. Це придало багато затишку інтер’єру. До речі, завжди радимо використовувати в дизайні якомога менше кольорів. А якщо захочеться додати яскравості, краще додати її за допомогою додаткового декору. Це можуть бути подушки, ковдри, пледи, різноманітні картини. Та все, що до душі мешканцям.

Системи зберігання у приміщеннях

Забудовник ЖК Галактика одразу спланував просторе приміщення в квартирі, яке одночасно стало гардеробом і хозблоком. В ньому відмінно вміщаються всі речі замовників. А також, пральна, сушильна машини і бойлер. Ми ж в свою чергу подбали про встановлення потужної вентиляційної системи, що дуже важливо для подібних приміщень. Адже циркуляція повітря в них досить незначна. Через це часто можуть з’являтися неприємні запахи. Окрім того варто гарно освітлювати гардеробну, щоб полегшити пошук одягу та інших необхідних речей.

 дизайн проект квартиры киев

 дизайн проект квартиры киев

 дизайн проект квартиры киев

 дизайн проект квартиры киев

Сценарії освітлення

В якості освітлювальних приладів в основному використовували точкові світильники. У зону вітальні, де розташувався проектор, прекрасно вписалися здвоєні Азард КАРО ТУ СКВЕР. А от бра Новодворська прикрасили приліжкову зону в господарській спальні. І хоча в квартиру потрапляє багато природього світла, все ж така кількість різноманітних джерел штучного, ніколи не буде зайвим.

 дизайн проект квартиры киев

Дивіться як дизайн-проект втілився у життя у повному відеоогляді ремонту квартири “під ключ”

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZjNrcRofnmc&t=409s

 

 

 

Дізнатися вартість проєкту Online за 1 хвилину

Дізнатися вартість проєкту