65 м2

81,185.00 

Молода родина

Мінімалізм

Двокімнатна квартира

65 м2

База сіті

ЗАВДАННЯ

Цього разу наші замовники — молода родина (айтівець та вчителька). Головне завдання дизайн-проєкту — створити мінімалістичний інтер’єр. А саме такий, де буде багато вільного простору, «повітря», мінімум меблів, декору. При цьому такий інтер’єр мав бути не тільки лаконічним, але й стильним. Власне, забезпечити це мало використання теплих кольорів та дерев’яних фактур.

Особливі побажання:

  • По-перше, бежевий у якості базового кольору.
  • По-друге, облаштувати робочу зону у кухні-вітальні.
  • По-третє, багато освітлення.
  • По-четверте, організувати окреме місце для гардеробної кімнати.
  • По-п’яте, облаштувати дитячу кімнату (пара планує дітей у майбутньому) з робочою зоною. Вона також може використовуватися як кімната для гостей.  

 

Опис

remont-kvartir-u-novobudovi-pid-klyuch

remont-kvartir-u-novobudovi-pid-klyuch

Перепланування

Ремонт квартир у новобудові під ключ завжди починається із визначення, чи потрібно робити перепланування. У даному випадку клієнти захотіли внести доволі суттєві зміни у план забудовника. А саме для розширення площі кухні-вітальні та облаштування там місця під робочу зону необхідно було змістити стіни у двох житлових кімнатах (спальні та дитячій). Крім того, ми пожертвували одним санвузлом, щоб на його місці облаштувати простору гардеробну.

Оздоблювальні матеріали

У цьому проєкті ремонту квартир у новобудові під ключ базою виступив оригінальний матеріал, який вдало підкреслює мінімалізм. А саме декоративна штукатурка мікроцемент. Вона екологічна, міцна, стійка до забруднень. Отже, ми використали мікроцемент для обробки стелі, стін у всіх житлових кімнатах. У санвузлі замість керамограніту теж застосували мікроцемент. Але дизайнери не обмежилися лише ним. Ми додали у інтер’єр дерев’яні фактури. А саме підлогу у кімнатах, кухні, коридорі покрили вінілом високого класу зносостійкості 33 фірми Rovere Nordico, що імітує дерево. На додаток у спальні, коридорі та кухні зробили акценти дерев’яними рейками.

remont-kvartir-u-novobudovi-pid-klyuch

remont-kvartir-u-novobudovi-pid-klyuch

Палітра кольорів

Щоб створити стильний мінімалістичний інтер’єр, дизайнери взяли два базових кольори. А саме білий та бежевий. Останній має кілька відтінків: від дуже світлого до більш темного. Приміщення дійсно стало невагомим, дуже світлим та просторим. У той же час, щоб квартира не виглядала «стерильною», ми додали контрастні чорні акценти (ручки, світильники, крани тощо) та трохи зелені (квіти у горщиках). Все це повністю відповідало цілям ремонту квартир у новобудові під ключ.

Системи зберігання у приміщеннях

Наші клієнти вирішили відмовитися від великої кількості шаф. Натомість вони надали перевагу місткій гардеробній, яку ми влаштували замість одного із санвузлів. Власне кажучи, тепер там можна розмістити не тільки одяг, але й крупну побутову техніку. Кухонний гарнітур місткий. Шафи у ньому від підлоги до стелі, щоб розмістити максимум посуду та приборів. На додаток ми встановили кілька відкритих полиць і тумб. Усе це відповідає концепції мінімалізму.  

remont-kvartir-u-novobudovi-pid-klyuch

remont-kvartir-u-novobudovi-pid-klyuch

Освітлення

Інтер’єр у теплих тонах завжди виглядає світлим. За рахунок французьких вікон тут завжди хороше освітлення. Але хіба буває багато світла? Тож коли ми робили ремонт квартир у новобудові під ключ, ми оздобили цей об’єкт великою кількістю точкових, лінійних світильників, LED-стрічками. Також додали підвісні світильники, бра і дві дуже цікаві люстри David Groppi Moon у формі повного місяця, які розмістили у спальні.