42 м2

129,500.00 

молодий чоловік

сучасний, мінімалізм

однокімнатна квартира

42 м2

Італійський квартал

ЗАВДАННЯ

Дизайн-проєкт невеликої квартири площею 42 кв.м. у ЖК «Італійський квартал» ми розробляли для молодого чоловіка (30+). Він поставив завдання створити суто «чоловічий інтер’єр». А саме у сірому кольорі та його відтінках. Крім того, інтер’єр мав бути виконаний у мінімалістичному стилі. Тобто з мінімумом меблів, декору, але з максимумом комфорту та функціональності для двох.

Особливі побажання

Перш за все, сірі кольори як база. По-друге, організувати робоче місце, адже замовник працює вдома. Також облаштувати компактну кухню-вітальню, окрему гардеробну при вході та великий гардероб у спальні. Крім того, по всій квартирі зробити теплу підлогу, що регулюється безпровідною системою Салус. Нарешті, облаштувати на балконі місце для пральної та сушильної машинок.

Опис

dizajn-odnokimnatnoyi-kvartiri-studiyi

dizajn-odnokimnatnoyi-kvartiri-studiyi

Перепланування

Дизайн однокімнатної квартири-студії з невеликою площею — справа непроста. Але тим такі проєкти і цікаві. Адже потрібно компактно розмістити усе необхідне без втрати естетичної привабливості. Для цього дизайн-проєкту ми зробили деяке перепланування. А саме: зробили демонтаж двох стін із керамзитоблоку у кухні-вітальні. Натомість змонтували нові стіни з гіпсокартону. Тепер з кухні можна переходити у спальню (до перепланування між ними була суцільна стіна)

Оздоблювальні матеріали

У дизайні однокімнатної квартири-студії ми використали наступні матеріали. По-перше, для підлоги в усіх житлових приміщеннях використали вінілове покриття Quick Step Livyn Balance. По-друге, матову плитку Desertdust Grafit Gres для оздоблення стін та підлоги у санвузлі. Крім того, стелі та стіни пофарбували (фарби Benjamin Moore). Також у спальні та вітальні зробили акцентні стіни з ДСП Swiss Crono. Меблі виконані з якісного ДСП Kronspan Нарешті, кухонний фартух виконаний із кварцового каменю Vicostone.

dizajn-odnokimnatnoyi-kvartiri-studiyi

dizajn-odnokimnatnoyi-kvartiri-studiyi

Палітра кольорів

Дизайн однокімнатної квартири-студії виконаний у відтінках сірого кольору: від світлого до чорного. Пом’якшити холодний сірий допоміг теплий бежевий. Саме такій колір має вінілове покриття. Якщо замовник захоче, такий інтер’єр буде легко розбавити акцентами. Наприклад, використати яскравий текстиль, подушки, декор.

Системи зберігання у приміщеннях

Однією з вимог до дизайну однокімнатної квартири-студії було облаштування компактних місць для зберігання речей. Отже, у передпокої ми зробили містку гардеробну. Також велика гардеробна шафа є у спальні. На кухні ми встановили місткі шафи за закритими поличками від підлоги до стелі. Власне кажучи, цього було цілком достатньо. Тобто приміщення не захаращене, але є багато місця для зберігання речей.

dizajn-odnokimnatnoyi-kvartiri-studiyi

dizajn-odnokimnatnoyi-kvartiri-studiyi

dizajn-odnokimnatnoyi-kvartiri-studiyi

dizajn-odnokimnatnoyi-kvartiri-studiyi

Освітлення

Дизайн однокімнатної квартири-студії у сірих відтінках вимагає особливо прискіпливої уваги до освітлення. Адже такі кольори роблять приміщення занадто темним та похмурим. Удень квартира добре освітлена за рахунок природнього світла від великих панорамних вікон. Ну а для темної пори ми встановили багато світильників: магнітних, точкових, настінних, а також бра