106м2

196,000.00 

Компанія, що займається арома-пристроями

Сучасний, лофт, індустріальний

Офіс

106,24 м2

Без жк

ЗАВДАННЯ

Дизайн офісу необхідно було розробити в сучасному стилі, з урахуванням всіх побажань замовника: передбачити адміністративну та технічну зону, а також складські приміщення для зберігання продукції. Основним напрямом компанії є розробка і продаж ароматів для приміщень.

Особливі побажання:

  • Стиль лофт з елементами, що викликають довіру до роботи компанії
  • Окреме приміщення для кабінету директора
  • Добре вентильоване складське приміщення
  • Презентабельна приймальня

Опис

Перепланування

Стіни між зоною прийому гостей і офісом демонтували, оскільки такий улюблений замовником стиль лофт  передбачає собою «open space». Кабінет директора відокремили легкою скляною перегородкою, а в технічному приміщенні (склад) зменшили вхідний отвір.

Основні оздоблювальні матеріали

Стелю у всьому просторі офісу залишили бетонною, без використання обробки. Це значно скоротило витрати і підкреслило «лофтовість» всього дизайну інтер’єру. Для оздоблення стін використовували в основному фарбування, панелі з дерев’яною структурою і декоративну штукатурку.

Колірне рішення

Всі приміщення виконані в популярних кольорах і відтінках. Сірий бетон – колір спокою і стабільності, білі стіни – дають ефект розширення простору і легкості. Ну, а такі природні фактури, як камінь і деревина в поєднанні із зеленим декором, викликають асоціативний ряд з екологічністю і природою.

Особливості

Практично всі меблі для офісу виготовлені ​​з металу та дерева. Але особливу увагу привертає декор з безлічі рослин і навіть цілі «зелені стіни». Особливо ефектно це рішення виглядає в приймальні, де розмістився яскравий, світловий логотип компанії.

Освітлення

В основному використовувалися трекові світильники. Вони вигідно підкреслюють загальну стилістику, а здатність регулювати напрямок світла дає можливість змінювати сценарії і зони освітлення.

Дивіться як дизайн-проект втілився у життя у повному відеоогляді ремонту квартири “під ключ”

https://www.youtube.com/watch?v=AU969MnEA9c&t=544s

Дізнатися вартість проєкту Online за 1 хвилину

Дізнатися вартість проєкту