63м2

129,500.00 

Молода сім'я з маленькою донечкою

Сучасний, Контемпорарі

Двокімнатна квартира

63,5 м2

Італьянський квартал

ЗАВДАННЯ

Замовники звернулися до нас вже з розумінням своїх завдач. Зазвичай це тільки ускладнює роботу. Та в процесі обговорення проекту ми зрозуміли, що маємо справу з творчими та креативними людьми. І загальний пазл технічних і дизайнерських завдань склався в цілісну картину. Тож можна було приступати до ремонту.

Особливі побажання:

  • Мінімізувати демонтаж стін (залишити початкове планування)
  • Використовувати відтінки пурпурного і жовтого
  • З підвіконня в дитячій зробити місце для відпочинкус
  • Змога особисто приймати участь в підборі меблів
  • Приділити особливу увагу робочим місцям і залу

Опис

дизайн проект квартири

Дизайн проект квартири і перепланування

Дизайн проект квартири зазвичай починається з найскладнішого етапу – перепланування. Але, конкретно в цьому випадку, навіть ще більше. Замовники спочатку були проти будь-яких перепланувань. Але ми зі свого боку таки запропонували невеличкі зміни. Тому, дизайнер інтер’єру постаралася максимально компенсувати всі умови. В результаті було зроблено аж 10 перепланувань. І зараз ви можете бачити той варіант, який молодій парі припав до душі найбільше.

Системи зберігання

Стандартні шафи-купе та безліч антресолей. Але найголовніше, що всі без ручок. Для того, щоб візуально полегшити простір. До речі, антресолі зручно використовувати навіть невисоким на зріст. Достатньо придбати невеличкі складні сходи. І хоча гардеробна відсутня, в спальні хазяйвів розмістилася дуже габаритна шафа.

дизайн проект квартири

дизайн проект квартири

Основні оздоблювальні матеріали

Бюджет у проекту був досить скромний. Тому ви не побачите тут багаторівневих стель або дубового паркету. Але, при цьому, все вийшло дуже гармонійно і затишно. Так, для підлоги в квартирі використовувався вініл під світлий дуб. Він приємний на дотик і при цьому неймовірно зносостійкий. У санвузлі використовувалася керамогранітна плитка, яка стійка до стирання і ударів. Усюди натяжні стелі з матовим покриттям, які практично не відрізнити від гіпсокартону неозброєним оком. На стінах фарбування та декоративна штукатурка, в якості акценту.

Палітра кольорів

Замовники відразу ж визначилися зі своїми вподобаннями ще до початку роботи. Дуже наполягали на пурпуровому і жовтих кольорах. Щоб дизайн проект квартири виглядав гармонійно, дизайнер інтер’єру запропонувала використовувати бежевий колір та інші пастельні відтінки, як основні. А ось яскраві кольори додати декором. Подушки, покривала, різноманітні вази або картини. Все, що замовники побажають.

дизайн проект квартири

дизайн проект квартири

Дизайн проект квартири. Особливості

Особливостей в цьому дизайн-проекті дуже багато. Так от коридор досить великий, тому госпчастина знаходиться в ньому. Там же розташувалися і робочі місця господарів квартири. Щоб уникнути вогкості в цій частині обладнали теплу підлогу. До речі, на момент замірів, забудовники ще не встановили комунікації на кухні. Тому в процесі роботи, щоб приховати конструкції було встановлено «розумний фартух».

дизайн проект квартири

 

 

 

 

Дізнатися вартість проєкту Online за 1 хвилину

Дізнатися вартість проєкту