75 м2

138,675.00 

молода пара

мінімалізм

двокімнатна квартира

75 м2

Республіка

ЗАВДАННЯ

Цього разу клієнтами нашої студії дизайну стала пара без дітей — позитивні, сучасні, готові до експериментів молоді люди. Головне завдання, яке мав вирішувати дизайн-проєкт у ЖК «Республіка», — створити максимально комфортне та просторе житло у стилі мінімалізм із мінімумом меблів. У квартирі все мало дихати затишком та теплотою. Отже, для цього необхідно було використати природні відтінки та матеріали.

Особливі побажання:

  • Перш за все, світлий бежевий та сірий як базові кольори. На додаток — оливковий та чорний.
  • По-друге, організувати окремі робочі місця. А саме у спальні та робочому кабінеті.
  • Крім того, облаштувати шведську стінку в кабінеті.
  • Також зробити максимально світлу та простору вітальню.
  • Нарешті, використати матові та глянцеві фактури.

Опис

remont-u-2-kimnatnij-kvartiri

remont-u-2-kimnatnij-kvartiri

Перепланування

Як і буває зазвичай, ми розпочали ремонт у 2 кімнатній квартирі із перепланування. По-перше, ми зробили демонтаж заскленої лоджії. Це дозволило збільшити площу кухні-вітальні з 26,9 до 29 м.кв. Крім того, демонтували стіну в гардеробній. Тепер на цьому місці ми встановили містку розсувну скляну гардеробну. Нарешті, змістили дверні отвори у гостьовому та головному санвузлах.

Оздоблювальні матеріали

У цьому проєкті ремонту у 2 кімнатній квартири ми відійшли від традиційного пофарбування. Натомість основним оздоблювальним елементом, який ми використали для стін та стелі, стала декоративна штукатурка (бренд San Marco). Вона довговічна та стійка до пошкоджень. Крім того, підлогу в житлових приміщеннях та коридорі застелили вінілом від Quick Step, колір дуб старовинний. Меблі виконані із ДСП Kronspan. Для санвузлів ми використали керамограніт. Нарешті, кухонний фартух виконаний із HPL-плити від Egger

remont-u-2-kimnatnij-kvartiri

remont-u-2-kimnatnij-kvartiri

Палітра кольорів

Як і бажали замовники ремонту у 2 кімнатній квартирі, світлі кольори домінують у інтер’єрі. А саме: різні відтінки бежевого (від дуже світлих, майже білих) до сірого. Також ми зробили акценти матовими та глянцевими чорним кольором (ручки, гачки, вимикачі та інш). Крім того, додали у інтер’єр трохи теплого оливкового кольору (стільці, пуфи, текстиль, квіти у горщиках). Вийшло тепло та затишно, простір «дихає».

Системи зберігання у приміщеннях

Мінімалістичний інтер’єр вимагає мінімуму меблів. А саме: відмова від багаточисленних шаф, поличок-пилозбирачів, етажерок і т.д. Власне, у цьому проєкті дизайну та ремонту у 2 кімнатній квартирі обійшлися необхідним мінімумом: шафи від підлоги до стелі у кухні-вітальні, кабінеті, передпокої та санвузлах, які виглядають продовженням стіни. Також у спальні облаштували містку гардеробну з розсувними скляними дверима.

 

remont-u-2-kimnatnij-kvartiri

remont-u-2-kimnatnij-kvartiri

Освітлення

Сама по собі квартира добре освітлена за рахунок великих вікон. Додає світу і кольорова гама, на якій зупинились замовники ремонту у 2 кімнатній квартирі. Що ж до темної пори, дизайнери подбали про достатнє освітлення. Так, використали багато точкових світильників (бренди Maytoni, Eglo), встановили торшери, підвісні та настінні світильники, бра та LED-стрічку з датчиком руху.