97 м2

179,000.00 

молода дівчина

Функціоналізм, мінімалізм, модерн

Трикімнатна квартира

97 м2

Володимирський

ЗАВДАННЯ

Цього разу наші дизайнери отримали замовлення на розробку дизайн-проєкту у ЖК «Володимирськй». Щоб створити дизайн мрії для нашої клієнтки — молодої дівчини 32 років, дизайнери мали виконати ряд завдань. А саме: створити мінімалістичний інтер’єр із елементами стилів модерн та функціоналізм. Водночас інтер’єр мав бути не тільки практичним, але й стильним. Власне кажучи реалізувати це завдання мало поєднання теплих та холодних кольорів, гладких поверхонь та хромованих деталей. При цьому ніякого золотого оздоблення, темних робочих поверхонь та темної підлоги.

Особливі побажання:

  • бежевий та сірий — базові кольори, акценти розставлені темними кольорами (сірим, чорним),
  • простора кухня із островом (клієнтка любить готувати),
  • функціональні шафи, гардеробна, стелажі для книг, на кухні — сервант для посуду з підсвічуванням та місткі шафи від підлоги до стелі,
  • багато зелені,
  • на балконі — місце для відпочинку з книгою та кавою,
  • облаштування робочої зони у гостьовій кімнаті,
  • багато світла, особливо на кухні.

Опис

serednya-czina-remontu-kvartiri

serednya-czina-remontu-kvartiri

 

Перепланування

Середня ціна ремонту квартири залежить, перш за все, від того, чи потрібно робити перепланування. У даному випадку нашу клієнтку план забудовника в цілому влаштовував. Але вона побажала внести деякі зміни. По-перше, об’єднання санвузлів. По-друге, перенесення дверного отвору у спальні, щоб можна було облаштувати повноцінний гардероб. Нарешті, ми мали зробити демонтаж перегородки із керамзитоблоку між кухнею та коридором.

Оздоблювальні матеріали

Середня ціна ремонту квартири визначається також тим, які оздоблювальні матеріали ми беремо для реалізації дизайн-проєкту. Власне у даному проєкті  ми використали наступні. По-перше, фарби Benjamin Moore (пофарбували стіни, стелю, а також віконні рами). По-друге, керамічну плитку та керамограніт для балкону, санвузлу та частини передпокою. По-третє, ДСП Kronspan для меблів. Крім того, фартух та острів на кухні виготовлені з керамограніту під мармур. Підлога оздоблена ламінатом Аліканте. Також ми використали скло для дверей гардеробної. Нарешті, одну зі стін вітальні прикрашає декоративна штукатурка.

serednya-czina-remontu-kvartiri

serednya-czina-remontu-kvartiri

Палітра кольорів

Для того, щоб зробити стильний інтер’єр, ми взяли два базові кольори: бежевий та сірий. При чому сірий має різні відтінки — від дуже світлого до темного і навіть чорного. На наш погляд, поєднання світлих та темних кольорів у інтер’єрі є гармонійним та шикарним. І головне: вони ніколи не набридатимуть. Навпаки, вони налаштовують на спокій та відпочинок. Меблі та ламінат у цьому дизайн-проєкті бежевого кольору. Стіни та м’які меблі виконані у сірому кольорі. А от люстри, світильники, віконні рами, жалюзі, картини та стільці у обідній зоні чорні.

Системи зберігання у приміщеннях

Середня ціна ремонту квартири залежить також від кількості місць для зберігання речей. У даному випадку ми встановили шафи у передпокої, гостьовій кімнаті, санвузлі, на кухні. Щоб розмістити якомога більше речей, меблі виконані від підлоги до стелі. І головне: завдяки переплануванню дизайнерам вдалося організувати простору гардеробну кімнату. У результаті меблів достатньо, але вони не «нависають», не захаращують приміщення.

serednya-czina-remontu-kvartiri

serednya-czina-remontu-kvartiri

serednya-czina-remontu-kvartiri

Освітлення

Ще одне принципове побажання клієнта — багато освітлення. Перш за все — на кухні, адже наша замовниця любить готувати. Отже, щоб реалізувати її мрію, ми встановили багато точкових світильників німецької торговельної марки Maytoni. Вони славляться чіткістю ліній, розмаїттям форм та справжньою німецькою якістю. На додаток ми вмонтували кілька підвісних світильників, настінних світильників та бра.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дізнатися вартість проєкту Online за 1 хвилину

Дізнатися вартість проєкту