66м2

129,500.00 

Молода сім'я з маленькою дитиною

Мінімалізм, BLACK Style

Двокімнатна квартира

66,3 м2

Seven

ЗАВДАННЯ

Замовники – молода і дуже креативна сім’я. Тому на відміну від попередніх об’єктів, над якими ми працювали, основним кольором цього проекту був обраний чорний. І це рішення стало справжнім викликом як для самих замовників, так і для всієї нашої команди. Хоча вони напочатку самі й запропонували цей експеримент. Крім монохромної палітри квартири, необхідно було приділити особливу увагу проектуванню великої вбиральні та облаштувати простору зону для прийому друзів.

Особливі побажання:

  • Виконати інтер’єр в Black style, Minimalism
  • Виділити максимально великий простір під гардеробну
  • Врахувати місце для колискової
  • Приділити особливу увагу зоні відпочинку з гостями

Опис

Перепланування

Початкове планування було змінено. Повністю знесли стіни між кухнею та житловою кімнатою, щоб створити простору зону для прийому гостей. Також прибрали перегородку та коридор. В комірчині біля входу демонтували стіни, створивши просторе технічне приміщення, де розмістився бойлер та інша побутова техніка.

Системи зберігання

Найбільше місце для зберігання в цій квартирі – гардеробна, яка розмістилася на нескромних 4 м2. Вона виконана в класичному поєднанні чорного металу, з якого вироблені основні конструкції, розсувної системи і шпонованого ДСП під дерево. Тут розмістилися: бойлер, пральна і сушильна машини.

Основні оздоблювальні матеріали

Щоб виконати інтер’єр на 100% в чорному кольорі, стіни у всій квартирі були пофарбовані у відповідну палітру. У зоні вітальні на стіні, де розмістився телевізор, використовували гіпсові 3D панелі “Parallel Premium”. З їх допомогою змінилося сприйняття геометрії кімнати, а вертикальне розташування візуально збільшило висоту стелі. Підлога у всіх житлових приміщеннях вкрита вінілом. Міцний, зносостійкий, тактильно приємний – це сучасне і практичне рішення для будь-якого житла. У ванній кімнаті використовувалася плитка як на стінах, так і на підлозі.

Палітра кольорів

За основу була взята ідея «Меццо-тинто» – образотворче мистецтво, в якому використовується чорний фон, поверх якого художник створює контурні сюжети.

Загалом квартира виконана в мінімалістичному стилі і особливих надмірностей в інтер’єрі немає. Адже саме так чорні меблі, сантехніка, фурнітура та декор, за рахунок правильного освітлення і розташування, можуть стати акцентами не дивлячись на гаму аналогової тріади.

Освітлення

Особливу увагу хотілося б приділити освітленню. Реалізовано воно на даному об’єкті за рахунок двох основних елементів. Перший – RGB лед підсвічування по всьому периметру квартири, так звана “летюча стеля”. Таке рішення було прийнято в першу чергу для того, щоб візуально зняти навантаження з чорної стелі. Додатково це дає змогу виділити виділити контур. Другий – трек системи спрямованого світла, що стало основним джерелом. Модульність дозволяє переміщати їх в будь-яке місце, створюючи різноманітні сценарії освітлення.

 

 

 

Дізнатися вартість проєкту Online за 1 хвилину

Дізнатися вартість проєкту