95 м2

175,000.00 

молодий хлопець

сучасний, мінімалізм

чотирикімнатна квартира

95 м2

Варшавський

ЗАВДАННЯ

Наш новий клієнт — молодий хлопець 30+ , неодружений (але у майбутньому планує одружитися та завести дитину). Основне завдання, яке ставилося перед дизайнерами, — створити «чоловічий» інтер’єр. Тобто холодний, у відтінках сірого. Може здаватися, що такий інтер’єр виглядає дещо суровим. Тож ще одним завданням було розбавити його за рахунок зелені, теплих акцентів у декорі та підсвіток. Крім того, замовник хотів бачити у дизайн-проєкті мінімум меблів та максимум вільного простору.

Особливі побажання:

  • По-перше, сірий та чорний як базові кольори, матові фактури.
  • По-друге, використання мікроцементу.
  • По-третє, у вітальні встановити дзеркало з підсвіткою для сестри, яка займається танцями.
  • крім того, простора вітальня для відпочинку з друзями та родиною.
  • також багато освітлення — точкових світильників, торшерів, люстр.
  • на додаток, на балконі облаштувати місця для відпочинку та підвісне крісло.
  • нарешті у вітальні зробити мебельну конструкцію із нішею під камін та TV.

Опис

svitlo-sirij-kolir-stin

svitlo-sirij-kolir-stin

Перепланування

Наш клієнт хотів зробити деяке перепланування. Перш за все необхідно було розширити площу кухні-вітальні та облаштувати приміщення для пральні. Тож для цього ми об’єднали одну з кімнат з кухнею, змонтували перегородку для відокремлення кухні та пральні. Площа кухні-вітальні тепер збільшилася з 20 м до 31 м. кв. Крім того, посередині вітальні дизайнери змонтували конструкцію з нішею для телевізора та біокаміну. На додаток лоджію об’єднали зі спальнею. Завдяки цьому вдалося організувати місце для просторої гардеробної. І також перепланування допомогло підкреслити світло-сірий колір стін. 

Оздоблювальні матеріали

Клієнт хотів, щоб світло-сірий колір стін був базовим. Треба зазначити, що найорганічніше у цьому кольорі виглядає декоративна штукатурка мікробетон. Завдяки своїй міцності та естетичності вона чудово може використовуватися у будь-яких приміщеннях, включно із вологими. Тож для оздоблення стін та стель у всіх приміщеннях, а також підлоги у ванній кімнаті ми взяли саме декоративну штукатурку мікробетон NCS. Підлогу у інших приміщеннях застелили вінілом Quick Step. Меблі виконані із ДСП Kronspan. Нарешті, кухонний фартух виконали із плитки Fundermax.

svitlo-sirij-kolir-stin

svitlo-sirij-kolir-stin

Палітра кольорів

Як і побажав наш замовник, світло-сірий колір стін, підлоги та меблів домінує у інтер’єрі. Окрім того, ми зробили акценти чорними кольорами (стільці та столики, люстри та торшери, кухонний фартух, дверні ручки, гачки та підвісне крісло на балконі). Аби квартира не виглядала темною та похмурою, дизайнери додали зелень у горщиках. На додаток картини індивідуального замовлення та диван у кабінеті, стільці на кухні виконані у сіро-зеленому кольорі.

Системи зберігання у приміщеннях

Як зазначалося вище, клієнт відмовився від великої кількості шаф на користь вільних просторів. Тож у проєкті обійшлися необхідним мінімумом: велика гардеробна у спальні, шафи від підлоги до стелі у коридорі та кабінеті, шафи для побутових дрібничок у пральні, шафи у санвузлах. Нічого зайвого, багато вільного простору у всіх приміщеннях, ніяких поличок, які лише збирають пил. Власне, це і відповідає стилю мінімалізм. На додаток підкреслює світло-сірий колір стін.  

svitlo-sirij-kolir-stin

Освітлення

Світло-сірий колір стін та чорні акценти вимагають прискіпливої уваги до освітлення. Слід зазначити, що нам на руку зіграло те, що у квартирі встановлені великі панорамні вікна. А об’єднання спальні з лоджією додало ще більше денного освітлення. Також ми подбали і про освітлення у темну пору. А саме використали дуже багато точкових та стельових світильників, встановили торшери різних форм та провели LED-стрічку з датчиком руху.