145м2

268,000.00 

Подружня пара з маленькою дівчинкою

Сучасний

Трикімнатна

145 m2

Alter Ego

ЗАВДАННЯ

Один із найцікавіших наших проєктів! І якщо в більшості випадків увагу деталям приділяють в основному жінки, цього разу все було навпаки. Саме глава сімейства наполягав на використанні останніх технологічних новинок і навіть самостійно зробив замальовку для одного з елементів, про який ми розповімо окремо.

Особливі побажання:

  • Максимальне використання «розумної техніки»
  • Декорування стіни за власними ескізами замовника
  • У дитячій обов’язковий другий поверх для ігрової з можливою переробкою під спальне місце для другої дитини
  • Окреме місце під зберігання велосипедів

Опис

Перепланування

Кардинальних змін у початковому плануванні не було. Щоправда, довелося вирівняти стіни і злегка домонтувати перегородки для облаштування додаткових місць зберігання.

Основні оздоблювальні матеріали

В оздобленні стін використовувалося безліч різноманітних за структурою і кольором панелей. Особливо красиво й оригінально вписалася ліпнина у спальню господарів. Окрему увагу хотілося б приділити саме оздобленню підлоги у вхідній зоні, де використовувалася плитка, оскільки це один з найбільш зносостійких матеріалів. Звичайно, це дуже важливо для коридору.

Колірне рішення

Сучасні тенденції диктують певні напрямки в стилі і, особливо, в колірних рішеннях. Приглушені тони, багато білого в комбінації з темними кольорами, а також акцент на коричневому. Гамма таких заспокійливих сірих відтінків вже стала по-справжньому класичним варіантом, який витримає перевірку часом, залишаючись актуальним, і, що важливо, практичним і зносостійким протягом багатьох років.

Унікальні фішки

Цей дизайн інтер’єру наповнений унікальними рішеннями, які навряд чи можна зустріти в звичайних проєктах.

По-перше, величезне дерев’яне панно на стіні вітальні. Воно виконане спеціально під замовлення таким чином, щоб можна було прикріплювати фотографії з країн усього світу, в яких побували наші клієнти.  Внизу данного панно красується девіз, з яким ідуть по життю наші герої: «There is whale world outside walting for me. I have to take a look».

Для улюбленої доньки замовники попросили обов’язково виділити місце під гойдалки та ігрову. До речі, в майбутньому вона легко може перетворитися на спальне місце для другої дитини. Вся дитяча виконана в ніжно-рожевих тонах спеціально для маленької принцеси.

А найголовніше в цьому проєкті, не повірите, ванна кімната! Господар будинку окрему увагу приділив саме цій зоні, де він любить відпочивати з особливим шиком: дегустуючи віскі і переглядаючи улюблені ролики на Ютубі безпосередньо зі смарт-дзеркала.

Найгабаритнішим місцем для зберігання вийшла гардеробна в коридорі, на якій замовники зробили особливий акцент. Її дверцята виконані в білому кольорі, а навпроти розміщене дзеркало в стелю і додаткове підсвічування. Все це в комбінації візуально дозволило розширити простір вхідної зони. Крім того, особливу увагу було приділено кухні, оскільки господарі забрали свій холодильник з попереднього житла, тому його потрібно було гармонійно вписати в новий інтер’єр. Так, завдяки злагодженій роботі дизайнера і меблевиків вдалося розмістити безліч шафок для каструль та інших речей, вписавши великогабаритну техніку і не втративши при цьому в зовнішньому вигляді.

Дізнатися вартість проєкту Online за 1 хвилину

Дізнатися вартість проєкту