102м2

189,000.00 

Сім'я з новонародженним хлопчиком

Скандинавський, мінімалізм

Трикімнатна квартира

102 м2

Славутич

ЗАДАЧА

З чим у вас асоціюється скандинавський стиль в інтер’єрі? Впевнені, що це: – мінімалізм, простір, натуральні матеріали та природні текстури. Саме ці характеристики і були закладені в основу побажань замовників. В пріоритети дизайнеру були поставлені наступні завдання: використання світлих кольорів, прості та лаконічні меблі. Побажання, особливу увагу приділити комфорту в кабінеті чоловіка. Оскільки працює він в основному перебуваючи вдома. Щодо дитячої, то її попросили оформити, спираючись на методику розвитку дитини Марії Монтессорі.

Особливі побажання:

    • Виключно світлі відтінки
    • Дитяча по системі розвитку Монтессорі
    • Використовувати натуральні матеріали і природні текстури
    • Обов’язково великий простір для прийому гостей

Опис

скандинавський стиль в інтер'єрі

скандинавський стиль в інтер'єрі

Перепланування трикімнатної квартири

Скандинавський стиль в інтер’єрі максимально підкреслен планувальними рішеннями. По-перше, велика і дуже світла їдальня-вітальня для прийому гостей. З нею поєднана кухня, що візуально відокремлена барною стільницею. По-друге, в цій зоні вікна до самої підлоги, задля максимального наповнення простору світлом.

Є в плануванні цієї квартири ще одна особливість. Більшість точно зможе достойно її оцінити. Під час перепланування чітко розділили «батьківську» і «дитячу» зони. Так спальня, кабінет і хазяйська ванна кімната повністю відокремлені дверима. У «батьківському крилі» лоджію переобладнали під робочий кабінет. Дуже популярне рішення в наш час.

Основні оздоблювальні матеріали та скандинавський стиль в інтер’єрі

За матеріалами, які використовувалися в обробці все за канонами обраного напрямку в стилістиці. На підлогу був обраний світлий паркет. Стіни пофарбовані екологічними і безпечними фарбами світлих відтінків. Але найцікавішою в плані оформлення стала саме дитяча кімната. Тут одна стіна буде розмальована за трафаретом, а не клеїтися 3D шпалерами, як зазвичай.

скандинавський стиль в інтер'єрі

Системи зберігання

Здавалося б, що для такої площі квартири, логічно було передбачити гардеробну кімнату. Але в цьому дизайн-проекті вирішили обійтися просто великою кількістю шаф. Додаткові місця для зберігання передбачили в коридорі, довжиною майже в 3,5 метра. А от у господарській зоні вбудована шафа місткістю з повноцінну гардеробну .

Палітра кольорів та скандинавський стиль в інтер’єрі

Еко-мінімалізм – ось, як можна назвати колірну гамму цієї трикімнатної квартири. Світлі, в основному, білі стіни. Безліч дерев’яних фактур, стільниця з натурального каменю. Все, щоб зануритися в свій власний «чистий» світ. Світ, повний гармонії і затишку. Згідно з методикою Марії Монтессорі, простір дитини – один з основних факторів правильного розвитку. Тому у дитячій переважають відтінки синього в спокійних тонах. Адже простір має сприяти відчуттю гармонії та впевненості, навіть в кольорах.

скандинавський стиль в інтер'єрі

Особливості дизайн-проекту

Дійсно ретельно дизайнер інтерєру підійшов до оформлення дитячої кімнати. Мабуть кажна сучасна родина 100% побачить специфічні особливості, які були застосовані: мінімальна кількість іграшок, чітке розподілення зон дозвілля та навчання, низьке ліжечко. До речі, гостьова кімната згодом також буде переобладнана на дитячу. А чи буде в ній дотримато принципів Монтессорі чи ні? Поки залишиться загадкою)

 

скандинавський стиль в інтер'єрі

 

 

скандинавський стиль в інтер'єрі

 

 

Дізнатися вартість проєкту Online за 1 хвилину

Дізнатися вартість проєкту